Online kurz: 

To nejlepší z propagace na Facebooku

Vše, co potřebujete znát, abyste prodávali.

Vzdělávejte se on-line: 4 klíčová témata reklamy na Facebooku

V rámci 4 videí o celkové délce téměř 8h vám předám vše, co potřebujete k úspěšné propagaci na Facebooku – od správného zacílení přes typy propagace až po vyhodnocování. Žádná nudná teorie, ale skutečné ukázky z praxe.

Velmi otevřeně se s vámi podělím o své zkušenosti, tajné tipy a osobní postřehy, které denně používám při realizaci kampaní pro své klienty jako je Brašnářství Tlustý, Olympus, Móda Prostějov, Bernard nebo Vasky.

Hodnocení účastníků:

9,7/10 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Právě jsem zhledála váš druhý webinář a musím říct wow!!! Už mám za sebou několik vzdělávacích akcí ale tohle je konečně praktické k věci a super! Nebyla jsem si jistá zdali se dozvím něco nového, ale toto je pecka!
Eliška Krajíčková⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Hrozně se mi líbil celkový přístup, optimismus, styl (měla jsem pocit, jako by mě učil kamarád, a to byla moc příjemná změna), jakým bylo vše jasně, stručně a věcně vysvětleno. Vždycky dokonale připravené (i technicky: nebyl nikdy problém). Pan Petr je skutečný odborník, který propagaci na Facebooku rozumí a je schopný vypíchnout to nejdůležitější, poradit, dát tipy a poukázat na největší chyby, kterých se můžeme dopustit. Opravdu se dozvíte tipy profesionála a neodcházíte s nic neříkajícími frázemi a body, které doporučí každá nápověda. Na každý webinář jsem se těšila a odcházela jsem vždy s hlavou plnou informací a touhou si to co nejdříve a co nejvíce (jak často p. Petr říkával) proklikat 🙂 Děkuji za úžasné 4 webináře, které je skutečně nejlepší zakoupit v sadě, protože jedině tak se dozvíte informace, které postupně spojujete a navazujete na základy, které si postupně tvoříte.
Hana Davidová⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"100 % respondentů uvedlo, že byl kurz lepší, než ostatní podobné kurzy, které na trhu absolvovali."

Získejte výhodný balíček všech 4 videí


 Je kurz vhodný i pro vás? 

▶︎ Přehrajte si ukázku konkrétních tipů, na které se můžete v kurzu těšit. 

Jednotlivé části balíčku

Kdo se více dozví, více ušetří. Jednotlivé webináře nejlépe fungují jako celek. Pokud vás ale zajímají jen konkrétní témata, můžete si je zakoupit zvlášť.

Úvod do reklamy na Facebooku

💰 Získejte výhodněji v balíčku za 990 Kč

Možnosti propagace na Facebooku

💰 Získejte výhodněji v balíčku za 990 Kč

Strategie propagace na Facebooku 

💰 Získejte výhodněji v balíčku za 990 Kč

Vyhodnocování a optimalizace

💰 Získejte výhodněji v balíčku za 990 Kč

Pro koho je kurz vhodný?

Jednotlivé webináře jsou vhodné pro každého, kdo už si s propagací na Facebooku někdy hrál.
Spoustu inspirace si určitě odnesou i ti zkušenější z vás.

Žádná teorie, která není ničím podložená. Vše, co na webináři uvidíte, jsou reálné příklady z praxe.

Během 4 webinářů můžete získat know-how, které jsem budoval roky.

ZDARMA

ke každému webináři

Přístup do členské facebookové skupiny pro účastníky on-line kurzů. Navzájem si zde pomáháme a sdílíme své zkušenosti.

Přístup k živým Q&A v členské skupině, kde s vámi proberu vaši aktuální situaci a odpovím vám na jakýkoliv dotaz.

Kdo vám bude prezentovat?

Petr Handlíř

Posledních 5 let Facebook školím, sleduji trendy a neustále testuji originální způsoby propagace. Dnes se o Facebook kampaně starám firmám jako Brašnářství Tlustý, Olympus, Bernard nebo Vasky. Všechno, co jsem se díky tomu naučil, vám teď na webinářích rád předám.

Více o mně

Mými reklamními účty proteklo přes:

0
Inzerci na facebooku jsme si dlouho spravovali sami, ale s Petrem je to jiná liga. Díky jeho zkušenostem se nám podařilo výrazně zvednout efektivitu kampaní. Člověk nemůže dělat vše sám a co stačilo před pár lety, dnes již nestačí. Ve Facebook marketingu je třeba zkušeností a znalostí, a na to je třeba najít dobrého specialistu. Na Petra je spolehnutí, jeho strategie a postupy nám fungují a pomáhají nám vydělávat peníze.
Ivan PetrůvMajitel Brašnářství Tlustý
Díky spolupráci s Petrem jsme si ve Vaskách jistí, že peníze do Facebooku investujeme efektivně a zodpovědně. Cením si Petrovy svědomitosti a iniciativy, kterou do naší spolupráce vkládá. Setkal jsem se s mnohými výkonnostními marketéry, ale s klidným srdcem můžu říci, že je to právě Petr, kdo přichází s novými nápady, hbitě dokáže vyhodnotit vyvstalé situace a především dokáže dodat skvělé výsledky. Petra beru jako jeden ze stěžejních pilířů, který nám pomáhá růst.
Václav StaněkZakladatel vasky.cz
S Petrem jsme neskutečně spokojení. Po jeho angažování přišly největší tržby našeho e-shopu v historii. Naprostý profík, který ví, o čem mluví (doporučil mi jej David Lörincz), je naprosto realistický a neslibuje, co nemůže splnit. Spojení s Petrem Handlířem je pro nás jedním z nejzásadnějších kroků v historii naší firmy. A u piva se s ním nudit taky nebudete. Doporučuji a dám za něj krk.
Petr ČerňanskýMajitel Rybízák.cz
S Petrem spolupracuji zhruba půl roku a nemůžu si tuto spolupráci vynachválit. Pomohl mi posunout projekt Břicháče Toma mnohem dále, vlastně dosáhnout vrcholu. Dříve jsem si vše dělal sám a myslel jsem, že to stačí, ale tady jsem pochopil, že jsem měl obrovské mezery. Díky Peťovi se mnohonásobně zvýšily tržby, zároveň dokázal vše zoptimalizovat tak, aby vše bylo maximálně efektivní. Musím říct, že i mně osobně hodně nasměroval a ukázal mi, co vůbec nemá smysl a co naopak ano. Vždy na vše rychle reaguje a dokáže se přizpůsobit i nenadále situaci, je opravdu odborník v tom, co dělá a navíc je ještě hodně pohodový člověk. A hlavně se na něj můžu plně spolehnout. Za mě naprosto perfektní spolupráce!
Tomáš KosačíkAutor populární kuchařky Břicháč Tom

Neriskujete.

Jsem přesvědčený, že webináře pro vás budou opravdovým přínosem. Pokud to necítíte stejně, napište mi do 24 hodin po zakoupení kurzu a já vám vrátím peníze.

Tvořte reklamy na Facebooku jako profesionál.