Konzultace propagace na Facebooku

Můžete propálit desetitisíce a strávit týdny hloubáním nad tím, proč vaše reklamy na Facebooku nefungují. Anebo si objednáte konzultaci se mnou, kde tomu společně přijdeme na kloub během pár hodin. Za zlomek nákladů.

V rámci společné konzultace se můžeme zaměřit například na tato témata: 

Naplánování strategie

Navrhneme daší možné směřování vaší propagace. Doporučím vám, jaké typy kampaní mají pro váš business smysl a jaké jsou možnosti realizace.

Audit vašich kampaní

Zanalyzujeme vaše nejdůležitější kampaně a navrhneme možná zlepšení. Projdeme také nastavení vašeho Facebookového pixelu, katalogu produktů a dalších důležitých komponentů propagace.

Ověření efektivity remarketingu

Prověříme, zda z vašich publik těžíte skutečně maximum a navrhneme spolu nové možnosti prezentace vaší firmy.

Možnosti cílení

Víte o všech možnostech zacílení vašich zákazníků, které Facebook nabízí? Spolu vybereme ty nejefektivnější z nich na míru vašemu byznysu.

A další...V rámci konzultace se můžeme zaměřit na jakékoliv téma, které vás aktuálně trápí a efektivně ho spolu vyřešit.

V rámci konzultace vám předám know-how, které jsem roky budoval

Díky vlastnímu e-shopu jsem pochopil, jak funguje byznys

V 19 letech jsem úplně od nuly vybudoval e-shop s pánskou módou a milionovými obraty. Tehdy jsem pochopil, jak funguje byznys - a taky, jak může firma pomocí reklam na Facebooku vydělat balík.

Spravuji Facebook reklamy TOP firem

Řídím reklamy firmám jako Brašnářství Tlustý, Olympus, Ketomix, nebo Vasky. Měsíčně spravuji rozpočty v řádech milionů korun - a zpátky vydělávám o řád více.

0
mil. Kč
SPRAVOVANÉ ROZPOČTY

Na Facebooku jsem jako doma

Posledních 5 let Facebook školím, sleduji trendy a neustále testuji originální způsoby propagace. Mými reklamními účty proteklo přes 58 milionů Kč. Všechno, co jsem se díky tomu naučil, teď využiji ve prospěch vašich reklam.

Inzerci na facebooku jsme si dlouho spravovali sami, ale s Petrem je to jiná liga. Díky jeho zkušenostem se nám podařilo výrazně zvednout efektivitu kampaní. Člověk nemůže dělat vše sám a co stačilo před pár lety, dnes již nestačí. Ve Facebook marketingu je třeba zkušeností a znalostí, a na to je třeba najít dobrého specialistu. Na Petra je spolehnutí, jeho strategie a postupy nám fungují a pomáhají nám vydělávat peníze.
Ivan PetrůvCEO Brašnářství Tlustý
S Petrem jsme neskutečně spokojení. Po jeho angažování přišly největší tržby našeho e-shopu v historii. Naprostý profík, který ví, o čem mluví (doporučil mi jej David Lörincz), je naprosto realistický a neslibuje, co nemůže splnit. Spojení s Petrem Handlířem je pro nás jedním z nejzásadnějších kroků v historii naší firmy. A u piva se s ním nudit taky nebudete. Doporučuji a dám za něj krk.
Petr ČerňanskýCEO Rybízák.cz
Díky spolupráci s Petrem jsme si ve Vaskách jistí, že peníze do Facebooku investujeme efektivně a zodpovědně. Cením si Petrovy svědomitosti a iniciativy, kterou do naší spolupráce vkládá. Setkal jsem se s mnohými výkonnostními marketéry, ale s klidným srdcem můžu říci, že je to právě Petr, kdo přichází s novými nápady, hbitě dokáže vyhodnotit vyvstalé situace a především dokáže dodat skvělé výsledky. Petra beru jako jeden ze stěžejních pilířů, který nám pomáhá růst.
Václav StaněkZakladatel Vasky.cz
Když vše funguje jak po másle, je každý hrdina. Ale jak se stroj zadrhne... tak se všichni modlí Zdrávas Maria, PPC plná. A hledají správného experta na výkonnostní marketing na Facebooku. Petr ví. Moc dobře pozná, kdy vystřelit a jakým nábojem - a kdy naopak neplýtvat municí a přesunout baterii na výhodnější kopec.
Otto BohušCopywriter & lektor

Získejte mé Know-how, které jsem roky budoval.