Audit reklamních kampaní

Ať už si reklamní kampaně na Facebooku děláte sami nebo jste je svěřili někomu jinému – já za vás zjistím, zda své peníze investujete skutečně efektivně. Objektivně zhodnotím nastavení vašich reklam a poradím, zda byste z nich mohli dostat ještě víc.

Tento audit vám pomůže, pokud: 

Investujete na Facebooku desetitíce až statisíce měsíčně.
Chcete mít jistotu, že dostáváte z Facebooku opravdu maximum.
Výsledky vašich kampaní nejsou takové, jaké byste chtěli.
Chcete si ověřit, že máte vše od pixelu až po katalog produktů správně nastaveno.

Do vašeho auditu vložím know-how, které jsem roky budoval

  • Detailně projdu vaše nejdůležitější reklamní kampaně
  • Prověřím nastavení vašeho facebookového pixelu a katalogu produktů
  • Podívám se na vaši práci s reklamními účely a možnostmi optimalizace
  • Zkontroluji nastavení cílení a navrhnu další možnosti
  • Ověřím efektivitu nastavení remarketingu, ve kterém zejména e-shopy chybují
  • Doporučím, jaké typy kampaní mají pro váš business smysl
  • Ukážu, co děláte správně a měli byste v tom pokračovat
  • Zkontroluji váš účet podle vlastního checklistu 100+ nejčastějších chyb, které firmy na Facebooku dělají

Proč byste audit měli svěřit mně?

Protože posledních 6 let nedělám nic jiného než reklamy na Facebooku. Rukama mi prošly stovky reklamních účtů a spravoval jsem kampaně s rozpočty přes 58 milionů Kč. Díky tomu jsem získal spoustu dat, na základě kterých dokážu lépe odhadnout, co a jak funguje. O Facebooku přednáším a mimo jiné řídím reklamy třeba pro Brašnářství Tlustý, Olympus nebo Vasky.

Inzerci na facebooku jsme si dlouho spravovali sami, ale s Petrem je to jiná liga. Díky jeho zkušenostem se nám podařilo výrazně zvednout efektivitu kampaní. Člověk nemůže dělat vše sám a co stačilo před pár lety, dnes již nestačí. Ve Facebook marketingu je třeba zkušeností a znalostí, a na to je třeba najít dobrého specialistu. Na Petra je spolehnutí, jeho strategie a postupy nám fungují a pomáhají nám vydělávat peníze.
Ivan PetrůvCEO Brašnářství Tlustý
S Petrem jsme neskutečně spokojení. Po jeho angažování přišly největší tržby našeho e-shopu v historii. Naprostý profík, který ví, o čem mluví (doporučil mi jej David Lörincz), je naprosto realistický a neslibuje, co nemůže splnit. Spojení s Petrem Handlířem je pro nás jedním z nejzásadnějších kroků v historii naší firmy. A u piva se s ním nudit taky nebudete. Doporučuji a dám za něj krk.
Petr ČerňanskýCEO Rybízák.cz
Díky spolupráci s Petrem jsme si ve Vaskách jistí, že peníze do Facebooku investujeme efektivně a zodpovědně. Cením si Petrovy svědomitosti a iniciativy, kterou do naší spolupráce vkládá. Setkal jsem se s mnohými výkonnostními marketéry, ale s klidným srdcem můžu říci, že je to právě Petr, kdo přichází s novými nápady, hbitě dokáže vyhodnotit vyvstalé situace a především dokáže dodat skvělé výsledky. Petra beru jako jeden ze stěžejních pilířů, který nám pomáhá růst.
Václav StaněkZakladatel Vasky.cz
S Petrem spolupracuji zhruba půl roku a nemůžu si tuto spolupráci vynachválit. Pomohl mi posunout projekt Břicháče Toma mnohem dále, vlastně dosáhnout vrcholu. Dříve jsem si vše dělal sám a myslel jsem, že to stačí, ale tady jsem pochopil, že jsem měl obrovské mezery. Díky Peťovi se mnohonásobně zvýšily tržby, zároveň dokázal vše zoptimalizovat tak, aby vše bylo maximálně efektivní. Musím říct, že i mně osobně hodně nasměroval a ukázal mi, co vůbec nemá smysl a co naopak ano. Vždy na vše rychle reaguje a dokáže se přizpůsobit i nenadálé situaci, je opravdu odborník v tom, co dělá a navíc je ještě hodně pohodový člověk. A hlavně se na něj můžu plně spolehnout. Za mě naprosto perfektní spolupráce!
Tomáš Kosačík"Břicháč Tom"
Když vše funguje jak po másle, je každý hrdina. Ale jak se stroj zadrhne... tak se všichni modlí Zdrávas Maria, PPC plná. A hledají správného experta na výkonnostní marketing na Facebooku. Petr ví. Moc dobře pozná, kdy vystřelit a jakým nábojem - a kdy naopak neplýtvat municí a přesunout baterii na výhodnější kopec.
Otto BohušCopywriter & lektor

Získejte mé Know-how, které jsem roky budoval.